Designeri » D E » Floral « Grupuri

Black Pearls Elizabeth Taylor de dama

Black Pearls Elizabeth Taylor de dama

Black Pearls de Elizabeth Taylor este un parfum Floral de dama. Black Pearls a fost lansat in 1996. Notele de varf sunt piersica, gardenie si bergamot; notele de mijloc sunt nufar, trandafir alb si lotus; Notele de baza sunt ambra, lemn de santal si mosc.

piersica gardenie bergamot

nufar trandafir alb lotus

ambra lemn de santal mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Black Pearls by Elizabeth Taylor.

Black Pearls Recenziile parfumurilor

Este un parfum puternic, opulent, floral-aspru, unde simt gardenia, piersica, ambra si.... cred ca ceva paciuli (nu il vad listat), pentru ca parfumul este aspru, condimentat si nu prea imi dau seama ce nota ii da acest iz. indregientele au o oarecare calitate, insa nu imi pare deloc un parfum rafinat... Siaj si persistenta bune. Evaluare: 5/10

[email protected]
liajoldes@yahoo.com

Este un parfum dulce dar nu mai mult ca Flowerbomb sau Angel. Se simt intradevar notele de baza,moscul si ambra.Nu se simte bergamota.In ceea ce priveste longevitatea, mi se pare moderata. Ca sa ti se para longeviv, trebuie sa-l detesti rau de tot.Daca se aplica in cantitati mici e purtabil insa datorita mirosului oarecum incarcat,e potrivit in anotimpul rece si nu in orice ocazie.

miki68
miki68

Un parfum extrem de dulce, extrem de persistent (am simtit mirosul pe piele si dupa 12 ore, si nu discret!), datator de dureri de cap! De la inceput se simt doar aromele de baza

Black Pearls by Elizabeth Taylor 3.25 out of 5 based on 4 ratings and 3 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Elizabeth Taylor Black Pearls fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Elizabeth Taylor Black Pearls, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Black Pearls dupa Elizabeth Taylor. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Black Pearls de Elizabeth Taylor reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Banana Republic Banana Republic W Boucheron Miss Boucheron Yves Rocher Pur Desir de Fleur d'Oranger Lalique Claire de Nilang Giorgio Armani Summer Mania Femme La Collina Toscana La Collina Toscana Oblivion Absinth Yves Rocher Nuit d`Orchidee Dolce&Gabbana Rose The One Caron Narcisse Blanc Philosophy Unconditional Love Penhaligon`s Gardenia Caron Violette Precieuse