Designeri » D E » Floral Fructat « Grupuri

Apparition Emanuel Ungaro de dama

Apparition Emanuel Ungaro de dama

Apparition Emanuel Ungaro de dama Imagini

Apparition de Emanuel Ungaro este un parfum Floral Fructat de dama. Apparition a fost lansat in 2004. Apparition a fost creat de Francoise Caron si Francis Kurkdjian. Notele de varf sunt zmeura si piper dulce; notele de mijloc sunt floarea pasiunii si trandafir; Notele de baza sunt paciuli, heliotrop, vanilie, ambra si boabe de tonka.

zmeura piper dulce

floarea pasiunii trandafir

paciuli heliotrop vanilie ambra boabe de tonka

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Apparition by Emanuel Ungaro.

Apparition Recenziile parfumurilor

Este un parfum duuuuuulce, cu o zmeura sintetica, completata de paciuli si vanilie, si ele sintetice. Parfumul este dens, gretos, poate provoca foarte usor dureri masive de cap... Siaj si persistenta moderate. Nota mea: 2/10

Polina
Polina

Este un dezastru! Miroase foarte ieftin si sintetic. Siajul si persistenta nu sunt chiar asa de slabe(din pacate!). Are un miros foarte dens si greu. Acest parfum mi-a cauzat niste greturi severe!

Liviu
Liviu

L-am primit ca mostra cadou. Proasta alegere! Nu-l voi cumpara niciodata. Niste arome floral-fructat ieftine dar persistente. Pe haine simti ca nu se mai termina desi pe corp dureaza cam 3 ore! Ce sa mai zic despre el? Sintetic, artificial...sunt parfumuri ieftine care sunt mai reusite!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Emanuel Ungaro Apparition fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Emanuel Ungaro Apparition, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Apparition dupa Emanuel Ungaro. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Apparition de Emanuel Ungaro reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Escada Escada Magnetic Beat Yves Saint Laurent Elle Summer Fragrance 2008 Kenzo 7:15 AM in Bali Gap Coconut Tuberose No. 821 S. Cute Love Berry Red Saint Amour Si Pure Sarantis C-Thru Ruby La Perla J`Aime La Nuit Revillon Eau de Turbulences Eclectic Collections Mantra Victoria`s Secret Life Is Pink Shine Pink Ulric de Varens Varens & Moi  L'Emotion