Designeri » D E » Lemnos Aromatic « Grupuri

U by Ungaro for Him Emanuel Ungaro de barbati

U by Ungaro for Him Emanuel Ungaro de barbati

U by Ungaro for Him de Emanuel Ungaro este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. U by Ungaro for Him a fost lansat in 2008. U by Ungaro for Him a fost creat de Yves Cassar si Pascal Gaurin. Notele de varf sunt grapefruit si rodie; notele de mijloc sunt imortela, cedru si cardamom; Notele de baza sunt paciuli, vetiver, balsam de Peru si boabe de tonka.

grapefruit rodie

imortela cedru cardamom

paciuli vetiver balsam de Peru boabe de tonka

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about U by Ungaro for Him by Emanuel Ungaro.

U by Ungaro for Him Recenziile parfumurilor

dagulicious
dagulicious

Primul meu parfum la categoria "grea". Foarte puternic, miros cu personalitate, lemnos-aromatic intradevar, persistent. Din pacate, nu-l mai gasesc... Am dat 100 si ceva de lei pe el dar merita chiar mai multi bani. Cum ziceam, l-as cumpara din nou daca l-as mai gasi.
Perfect pentru mediul office (folosit cu moderatie - 2 fasuri).

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Emanuel Ungaro U by Ungaro for Him fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Emanuel Ungaro U by Ungaro for Him, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica U by Ungaro for Him dupa Emanuel Ungaro. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre U by Ungaro for Him de Emanuel Ungaro reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Ella Mikao Yujin Sting Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee Christian Audigier Ed Hardy Men's EDT Giorgio Armani Armani Prive Vetiver Babylone The Different Company Sel de Vetiver Germaine Monteil Royal Secret for Men Fragonard Papa Cheri Perfumer`s Workshop Samba Star Man GianMarco Venturi GMV 2001 Kanøn Kanon for Men Ministry Of Sound Nightlife for Him Miller et Bertaux Spiritus / Land #2