Designeri » D E » Oriental Condimentat « Grupuri

Ungaro 2007 Emanuel Ungaro de dama

Ungaro 2007 Emanuel Ungaro de dama

Ungaro 2007 Emanuel Ungaro de dama Imagini

Ungaro 2007 de Emanuel Ungaro este un parfum Oriental Condimentat de dama. Ungaro 2007 a fost lansat in 2007. Creatorul acestui parfum este Francis Kurkdjian. Nota de varf este fructe rosii; notele de mijloc sunt iasomie si flori albe; Notele de baza sunt ambra si sofran.

fructe rosii

iasomie flori albe

ambra sofran

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ungaro 2007 by Emanuel Ungaro.

Ungaro 2007 Recenziile parfumurilor

Un parfum destul de gretos, chimic, duuuulce-floral, cu iasomie sintetica, miros ieftin... Doamne, cate parfumuri nereusite!!! Siaj redus, persistenta moderata. Evaluare: 2/10

Lussy
Lussy

este un parfum foarte floral delicat. L-am primit cadou si imi place il port de zi cu zi. Raportul calitate pret este ok iar parfumul persista peste 4 ore

L-am cumparat acum vreun an ghidandu-ma dupa notele de pe fragrantica.com si a fost o uriasa dezamagire. Nu mi s-a parut oriental-condimentat, ci mai degraba oriental-gurmand, nicio urma de ambra pe pielea mea, doar miere la greu si o nuanta de vanilie dulce-dulce, care-mi face rau. L-am facut cadou, ca de obicei, iar pe colega mea miroase acceptabil, se simt notele florale care pe mine nu existau.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Emanuel Ungaro Ungaro 2007 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Emanuel Ungaro Ungaro 2007, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ungaro 2007 dupa Emanuel Ungaro. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ungaro 2007 de Emanuel Ungaro reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Condimentat
Gucci Gucci Eau de Parfum Montblanc Presence Ayala Moriel Black Licorice L`Erbolario Spezie biehl parfumkunstwerke mb03 Tesori d`Oriente Africa Ayala Moriel Bois d'Hiver Roxana Illuminated Perfume Botanical Perfume devoted to Peace, 1st edition CB I Hate Perfume AmBrosius Neil Morris October I Profumi di Firenze Spezie de Medici Black Phoenix Alchemy Lab The Curator