Designeri » D E » Floral Fructat « Grupuri

Ungaro Party Emanuel Ungaro de dama

Ungaro Party Emanuel Ungaro de dama

ozonic
acvatic
Ungaro Party Emanuel Ungaro de dama Imagini Ungaro Party Emanuel Ungaro de dama Imagini Ungaro Party Emanuel Ungaro de dama Imagini

Ungaro Party de Emanuel Ungaro este un parfum Floral Fructat de dama. Ungaro Party a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Nathalie Lorson. Notele de varf sunt lamaie de Amalfi si pepene rosu; notele de mijloc sunt lotus si lacramioare; Notele de baza sunt lemn de santal si mosc.

lamaie de Amalfi pepene rosu

lotus lacramioare

lemn de santal mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ungaro Party by Emanuel Ungaro.

Ungaro Party Recenziile parfumurilor

Mirunacatowl
Mirunacatowl

Din nefericire, am descoperit parfumul asta prea tarziu. Adica, pur si simplu, nu mia cadreaza cu varsta mea. Nu credeam s-ajuns sa spun asta despre vreun parfum, dar asta e situatia. E pentru fete tinere, de liceu sau chiar la inceputul adolescentei, cand te tenteaza miresmele fructelor coapte. Acest parfum plesneste, pur si simplu, ca un pepene verde, cand il despici cu un cutit mare. Proaspat, fresh, racoritor si...putin ca sucul de pepene, se lipeste de piele, in sensul pozitiv, asa ca sa ai lipici,...la gagici (adica la baieti, vreau sa spun, bineinteles!)

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Emanuel Ungaro Ungaro Party fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Emanuel Ungaro Ungaro Party, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ungaro Party dupa Emanuel Ungaro. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ungaro Party de Emanuel Ungaro reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Dolce&Gabbana The One Chanel Coco Mademoiselle Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Carla Fracci Odette Jimmy Choo Jimmy Choo Exotic Gucci Gucci Eau de Parfum II Chopard Wish Luciano Soprani Luciano Soprani Donna Carla Fracci Carla Fracci Korres Heliotrope Ylang Ylang Citron Lalique Flora Bella Versace Versus Time for Action Charriol Tourmaline Comptoir Sud Pacifique Aqua Motu Eau de Toilette Clean Clean Simply Soap Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Salvatore Ferragamo Parfum Subtil Pierre Balmain Balmya de Balmain Blumarine Jus No.1 Blugirl Nikos Nikos Sculpture Fresh Blue