Designeri » D E » Lemnos Floral Mosc « Grupuri

Enrico Coveri MI06 Man Enrico Coveri de barbati

Enrico Coveri MI06 Man Enrico Coveri de barbati

acvatic

Enrico Coveri MI06 Man de Enrico Coveri este un parfum Lemnos Floral Mosc de barbati. Enrico Coveri MI06 Man a fost lansat in 2006. Creatorul acestui parfum este Philippe Roques. Notele de varf sunt bergamot, grapefruit, frunza de violeta si note de apa; notele de mijloc sunt lotus, lemn de palisandru, lacramioare si piper; Notele de baza sunt note lemnoase, cedru de Virginia, mosc si ambra.

bergamot grapefruit frunza de violeta note de apa

lotus lemn de palisandru lacramioare piper

note lemnoase cedru de Virginia mosc ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Enrico Coveri MI06 Man by Enrico Coveri.

Enrico Coveri MI06 Man Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Man fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Man, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Enrico Coveri MI06 Man dupa Enrico Coveri. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Enrico Coveri MI06 Man de Enrico Coveri reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Floral Mosc
Chevignon Chevignon 57 for Him Chloe Chloe Collection 2005 Creed Imperial Millesime Burberry Touch for Men Amouage Reflection Man Christian Dior Dior Homme Cologne Fresh Cannabis Santal Acqua di Biella Cashmere Twill Lacoste Style in Play Etat Libre d`Orange Delicious Closet Queen Christian Dior Fahrenheit Absolute Hermes Voyage d`Hermes