Designeri » D E » Floral Fructat « Grupuri

Enrico Coveri MI06 Woman Enrico Coveri de dama

Enrico Coveri MI06 Woman Enrico Coveri de dama

Enrico Coveri MI06 Woman de Enrico Coveri este un parfum Floral Fructat de dama. Enrico Coveri MI06 Woman a fost lansat in 2006. Notele de varf sunt grapefruit, mango, afine si condimente; notele de mijloc sunt frezie, heliotrop, piersica, bujor si citrice; Notele de baza sunt mosc, lemn de santal, cedru de Virginia si vanilie.

grapefruit mango afine condimente

frezie heliotrop piersica bujor citrice

mosc lemn de santal cedru de Virginia vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Enrico Coveri MI06 Woman by Enrico Coveri.

Enrico Coveri MI06 Woman Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Woman fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Woman, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Enrico Coveri MI06 Woman dupa Enrico Coveri. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Enrico Coveri MI06 Woman de Enrico Coveri reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Lancome Miracle Summer Roberto Cavalli Just Cavalli Pink Yves Saint Laurent Baby Doll Magic Lulu Castagnette Luluforever Yves Saint Laurent Baby Doll Music Box Collector 2007 GianMarco Venturi GianMarco Venturi Women Marc Jacobs Lola Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Women 2010 Molinard Mirea Faberlic Fruity Story Nicolai Parfumeur Createur Cococabana Adidas Adidas Moves Pulse Her