Designeri » D E » « Grupuri

Absolutely Me Escada de dama

Absolutely Me Escada de dama

gurmand
migdale
Absolutely Me Escada de dama Imagini Absolutely Me Escada de dama Imagini Absolutely Me Escada de dama Imagini Absolutely Me Escada de dama Imagini Absolutely Me Escada de dama Imagini

Absolutely Me de Escada este un parfum de dama. Absolutely Me a fost lansat in 2010. Creatorul acestui parfum este Sonia Constant. Notele de varf sunt zmeura, trandafir si piper roz; notele de mijloc sunt trandafir, pricomigdale, iasomie si paducel; Notele de baza sunt vanilie si mosc alb.

zmeura trandafir piper roz

trandafir pricomigdale iasomie paducel

vanilie mosc alb

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Absolutely Me by Escada.

Absolutely Me Recenziile parfumurilor

Este un parfum ”absolutely” fructat, cu miros de zmeurica dulce, putiiiin plastifiata, acompaniata de ceva note de iasomie si zahar, mult zahar. Dupa vreo 10 minute simt si trandafirasul discret, si el sugrumat in zahar. Imi vine sa descriu acest parfumel doar cu diminutive, pentru ca asta imi exprima: o fetita cu fundita, dragalasa, de maxim 15 ani, cu o acadea cu gust de zmeurica in gura :))
Concluzia mea o intelegeti: un parfum simplu, nepretentios, pe care nu l-as cumpara nici daca ar fi 2 lei! Siaj si persistenta moderate. Nota mea: 3/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Escada Absolutely Me fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Escada Absolutely Me, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Absolutely Me dupa Escada. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Absolutely Me de Escada reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Bvlgari Jasmin Noir Avon Surrender Yves Rocher So Elixir Yves Rocher Voile d'Ambre Christian Dior Hypnotic Poison Chanel Coco Noir Avon Unique Rose Guerlain Shalimar Parfum Initial La Prairie Life Threads Silver Mercadona Eleccion Pour Femme Oriflame Embrace Her Avon Aromadisiac for Her Avon Petal by Cynthia Rowley La Prairie Life Threads Ruby Oriflame Eclat Weekend Bvlgari Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum Yves Rocher Rose Absolue Yves Rocher So Elixir Eau de Toilette Madonna Truth or Dare by Madonna Naked