Designeri » D E » Oriental Lemnos « Grupuri

Escada Magnetism for Men Escada de barbati

Escada Magnetism for Men Escada de barbati

Escada Magnetism for Men Escada de barbati Imagini Escada Magnetism for Men Escada de barbati Imagini Escada Magnetism for Men Escada de barbati Imagini

Escada Magnetism for Men de Escada este un parfum Oriental Lemnos de barbati. Escada Magnetism for Men a fost lansat in 2004. Creatorul acestui parfum este Michel Almairac. Notele de varf sunt note lemnoase si sofran; notele de mijloc sunt pielarie, lemn de santal si cedru; Notele de baza sunt balsam Tolu, ambra si mosc.

note lemnoase sofran

pielarie lemn de santal cedru

balsam Tolu ambra mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Escada Magnetism for Men by Escada.

Escada Magnetism for Men Recenziile parfumurilor

iulix_73
iulix_73

Dulce / Aromat / Picant , un parfum masculin dar cu valente androgine , genial prin combinatie ( pacat ca a fost stopata productia ) elegant si indraznet ! In cazul in care doriti sa iesiti din anonimat , folositil cu incredere ! Nota mea ... 9/10 .

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Escada Escada Magnetism for Men fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Escada Escada Magnetism for Men, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Escada Magnetism for Men dupa Escada. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Escada Magnetism for Men de Escada reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Chanel Allure Pour Homme Davidoff Silver Shadow Gabriela Sabatini Devotion for Men Bijan DNA for Men 2004 Annick Goutal Sables Monotheme Fine Fragrances Venezia Grace Amber Herve Leger Herve Leger Manuel Canovas Ballade Verte Lorenzo Villoresi Alamut Guerlain Aroma Allegoria Exalting Aromaparfum Mazzolari Lei Teufels Kuche Unholy