Designeri » D E » Floral Fructat « Grupuri

Escada Marine Groove Escada de dama

Escada Marine Groove Escada de dama

tropical
acrisor
Escada Marine Groove Escada de dama Imagini Escada Marine Groove Escada de dama Imagini

Escada Marine Groove de Escada este un parfum Floral Fructat de dama. Escada Marine Groove a fost lansat in 2009. Parfumul prezinta mosc, iasomie, bujor si maracuia.

mosc iasomie bujor maracuia

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Escada Marine Groove by Escada.

Escada Marine Groove Recenziile parfumurilor

guest_
guest_

Nu prea mă duce cu gândul la mare deși se vrea o idee marină. Imi place ca mirosul se schimba odata cu trecerea timpului trecand spre o aroma ca cea de green tea. Minunat!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Escada Escada Marine Groove fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Escada Escada Marine Groove, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Escada Marine Groove dupa Escada. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Escada Marine Groove de Escada reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain Shalimar Parfum Initial Yves Saint Laurent Manifesto Kenzo Kenzo Amour Nina Ricci Nina Escada Escada Moon Sparkle Vera Wang Princess Night Escada Escada Sexy Graffiti 2011 Escada Desire Me Britney Spears Midnight Fantasy Viktor&Rolf Flowerbomb Lancome La Vie Est Belle Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Giorgio Armani Armani Code for Women Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Christian Dior Hypnotic Poison Britney Spears Fantasy Juicy Couture Viva la Juicy Carolina Herrera 212 VIP Donna Karan DKNY Be Delicious Lacoste Dream of Pink