Designeri » D E » Oriental Floral « Grupuri

Incredible Me Escada de dama

cacao
lactonic
Incredible Me Escada de dama Videouri
Incredible Me Escada de dama Imagini Incredible Me Escada de dama Imagini Incredible Me Escada de dama Imagini

Incredible Me de Escada este un parfum Oriental Floral de dama. Incredible Me a fost lansat in 2008. Nota de varf este clementina; notele de mijloc sunt orhidee si bujor; Notele de baza sunt crema custard, ciocolata, cafea si note dulci.

clementina

orhidee bujor

crema custard ciocolata cafea note dulci

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Incredible Me by Escada.

Incredible Me Recenziile parfumurilor

maeda
maeda

Incredible Me este un parfum tare, cu multa vanilie, lemn de santal si ceva caramel, ciocolata, nu stiu exact. Persistenta e buna, 7/10, iar sticla este foarte eleganta. Imi place.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Escada Incredible Me fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Escada Incredible Me, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Incredible Me dupa Escada. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Incredible Me de Escada reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Jimmy Choo Jimmy Choo Hermes Eau Claire des Merveilles Lancome Tresor In Love Prada Prada Candy Viktor&Rolf Flowerbomb Lancome Tresor Midnight Rose Calvin Klein Euphoria Salvatore Ferragamo Signorina Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Carolina Herrera CH Yves Saint Laurent Elle Givenchy Play For Her Intense Guerlain L'Instant Magic Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Kenzo Kenzo Amour Madonna Truth or Dare Nina Ricci Nina Thierry Mugler Angel Escada Escada Rockin' Rio 2011 Givenchy Ange ou Demon