Designeri » D E » Oriental Floral « Grupuri

Escentric 02 Escentric Molecules unisex

Escentric 02 Escentric Molecules unisex

Escentric 02 Escentric Molecules unisex Imagini Escentric 02 Escentric Molecules unisex Imagini

Escentric 02 de Escentric Molecules este un parfum Oriental Floral unisex. Escentric 02 a fost lansat in 2008. Creatorul acestui parfum este Geza Schoen. Parfumul prezinta iasomie, stanjenel, IsoE Super si ambroxan.

iasomie stanjenel IsoE Super ambroxan

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Escentric 02 by Escentric Molecules.

Escentric 02 Recenziile parfumurilor

Un parfum intepator si usor pudrat, cu caracter "fresh" dar foarte chimic ca miros , strident. Nu ma impac prea bine cu substantele acestea ciudate precum ambroxan, ISO E si alte minuni... Dau un miros foarte cheap, din punctul meu de vedere, nu le gasesc nicio frumusete.
Ar fi un parfum de vara cu siaj moderat-redus si persistenta moderata. Evaluare: 5/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Escentric Molecules Escentric 02 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Escentric Molecules Escentric 02, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Escentric 02 dupa Escentric Molecules. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Escentric 02 de Escentric Molecules reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Kenzo Summer by Kenzo Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Le Lys Montale Attar Chantecaille Tiare Revlon Xia Xiang Jean Paul Gaultier Classique Gold Collection Jean-Louis Scherrer Nuits Indiennes The Crown Perfumery Co. Tanglewood Bouquet Avon Soft Musk Gucci Gucci Guilty Parfums de Coeur Sexiest Fantasies On The Prowl Florascent Tango