Designeri » D E » Oriental « Grupuri

Molecule 02 Escentric Molecules unisex

Molecule 02 Escentric Molecules unisex

Molecule 02 Escentric Molecules unisex Imagini Molecule 02 Escentric Molecules unisex Imagini

Molecule 02 de Escentric Molecules este un parfum Oriental unisex. Molecule 02 a fost lansat in 2008. Creatorul acestui parfum este Geza Schoen. Parfumul prezinta ambroxan.

ambroxan

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Molecule 02 by Escentric Molecules.

Molecule 02 Recenziile parfumurilor

Simt la inceput un miros puternic de spirt, apoi... nimic!!! Cica acest parfum este oriental! Dar chiar nu simt ABSOLUT nimic! Acum chiar cred ca sunt anosmica la substantele acestea ciudate... Pana acum, singurul pe care l-am simtit, imi pare un citric si imi place este Escentric 01! Pentru cel de fata, nota mea este 3/10.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Escentric Molecules Molecule 02 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Escentric Molecules Molecule 02, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Molecule 02 dupa Escentric Molecules. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Molecule 02 de Escentric Molecules reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Histoires de Parfums Tubereuse 3 Animale Jean Patou Joy Lush Breath Of God Bond No 9 The Scent of Peace for Him Frederic Malle Carnal Flower Humiecki & Graef Askew Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Diptyque Olene Parfum d`Empire Ambre Russe Frederic Malle Dries Van Noten Diptyque Do Son Frederic Malle Dans Tes Bras Amouage Reflection Woman Frederic Malle Portrait of a Lady Frederic Malle En Passant Agonist The Infidels Serge Lutens Fourreau Noir Molinard Habanita Eau de Parfum Keiko Mecheri Attar de Roses