Designeri » D E » « Grupuri

Molecule 03 Escentric Molecules unisex

Molecule 03 Escentric Molecules unisex

Molecule 03 de Escentric Molecules este un parfum unisex. Molecule 03 a fost lansat in 2010. Creatorul acestui parfum este Geza Schoen. Parfumul prezinta vetiver.

vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Molecule 03 by Escentric Molecules.

Molecule 03 Recenziile parfumurilor

Un parfum urat, cu un vetiver chimic, acru... Parfumul pare unul masculin, de vara, insa siajul este mic si persistenta moderata. Nici acersta nu imi place. Nota mea: 3/10

Molecule 03 by Escentric Molecules 2.50 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Escentric Molecules Molecule 03 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Escentric Molecules Molecule 03, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Molecule 03 dupa Escentric Molecules. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Molecule 03 de Escentric Molecules reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Reminiscence Jammin Royal Copenhagen Royal Copenhagen Musk Lanvin Eclat d`Arpege Bijou Collector Demeter Fragrance Thunderstorm Diesel Fuel For Life She Summer DSH Perfumes L`Homme Paolo Gigli Fuoco Maison Francis Kurkdjian APOM Pour Homme Neotantric Citric Metal Kamasutra Ulrich Lang Anvers2 Julian Rouas Private Collection Clive Christian C for Women