Designeri » D E » « Grupuri

Molecule 03 Escentric Molecules unisex

Molecule 03 Escentric Molecules unisex

Molecule 03 de Escentric Molecules este un parfum unisex. Molecule 03 a fost lansat in 2010. Creatorul acestui parfum este Geza Schoen. Parfumul prezinta vetiver.

vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Molecule 03 by Escentric Molecules.

Molecule 03 Recenziile parfumurilor

Un parfum urat, cu un vetiver chimic, acru... Parfumul pare unul masculin, de vara, insa siajul este mic si persistenta moderata. Nici acersta nu imi place. Nota mea: 3/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Escentric Molecules Molecule 03 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Escentric Molecules Molecule 03, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Molecule 03 dupa Escentric Molecules. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Molecule 03 de Escentric Molecules reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Victoria`s Secret Sexy Sparkle Vanilla Gold Trussardi Essenza del Tempo Profumum Roma Acqua di Sale Philosophy Falling in Love Rochas Eau de Rochas Homme Donna Karan DKNY Love from New York for Women Loewe Agua de Loewe Ella CnR Create Scorpio Rocawear Rocawear X Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Saphir Soleil S.T. Dupont S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme Thierry Mugler Womanity