Designeri » D E » Chypre Floral « Grupuri

Aliage Estée Lauder de dama

Aliage Estée Lauder de dama

Aliage de Estée Lauder este un parfum Chypre Floral de dama. Aliage a fost lansat in 1972. Notele de varf sunt citrice si iasomie; notele de mijloc sunt nucsoara, trandafir si pelin; Notele de baza sunt lichen, vetiver si cedru.

citrice iasomie

nucsoara trandafir pelin

lichen vetiver cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Aliage by Estée Lauder.

Aliage Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Estée Lauder Aliage fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Estée Lauder Aliage, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Aliage dupa Estée Lauder. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Aliage de Estée Lauder reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre Floral
Pierre Cardin Rose by Cardin Carven Ma Griffe Sisley Eau du Soir 2008 Georges Stahl Elle d`Elissa Yves Rocher Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche Pierre Cardin Choc de Cardin Grossmith Hasu-no-Hana DSH Perfumes Umber: Bois de Rose Paris Hilton Tease Carven Intrigue Faberlic Ivresse de L´amour Novaya Zarya Russkie Uzori