Designeri » D E » Floral Fructat « Grupuri

Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Estée Lauder de dama

Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Estée Lauder de dama

acorduri de cocos
tropical
Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Estée Lauder de dama Imagini Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Estée Lauder de dama Imagini Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Estée Lauder de dama Imagini

Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent de Estée Lauder este un parfum Floral Fructat de dama. Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent a fost lansat in 2007. Notele de varf sunt mandarina si bergamota siciliana; notele de mijloc sunt magnolie, floare de portocal, gardenie, iasomie si smirna; Notele de baza sunt lemn de santal, ambra, nuca de cocos, caramel si vetiver.

mandarina bergamota siciliana

magnolie floare de portocal gardenie iasomie smirna

lemn de santal ambra nuca de cocos caramel vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent by Estée Lauder.

Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Recenziile parfumurilor

Sorana P
Sorana P

destul de interesant, are un iz amarui pe pielea mea...potrivit pentru calduri mari.Clar este pentru zi. L-am primit cadou in anul lansarii si cu toate ca are aproape 10 ani, mirosul nu s-a deteriorat.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Estée Lauder Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Estée Lauder Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent dupa Estée Lauder. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent de Estée Lauder reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Jesus Del Pozo In Black Mexx Mexx Ice Touch Woman Morgan Love de Toi Valentino Vendetta Donna Mango Mango Adorably Etienne Aigner Aigner White Woman Oilily Muse The Body Shop Dewberry Perfume Oil Oxbow Oxbow Essence de Surf Woman The Body Shop White Musk White Hot Summer Biotherm Eau de Paradis Eisenberg Rouge & Noir