Designeri » D E » Floral « Grupuri

Vreau: 1

acorduri de cocos
tropical
Bronze Goddess Eau Fraiche 2010 Estée Lauder de dama Imagini

Bronze Goddess Eau Fraiche 2010 de Estée Lauder este un parfum Floral de dama. Bronze Goddess Eau Fraiche 2010 a fost lansat in 2010. Notele de varf sunt bergamot si mandarina; notele de mijloc sunt iasomie, floare de portocal african, gardenie, smirna, nuca de cocos si magnolie; Notele de baza sunt vetiver, lemn de santal, ambra si caramel.

bergamot mandarina

iasomie floare de portocal african gardenie smirna nuca de cocos magnolie

vetiver lemn de santal ambra caramel

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Bronze Goddess Eau Fraiche 2010 by Estée Lauder.

Bronze Goddess Eau Fraiche 2010 Recenziile parfumurilor

tubykap20
tubykap20

Daca ma punea cineva sa zic ce gasesc eu in BG Eau Fraiche... Ciorba mamei mele,raspundeam eu! Hai mah,cum sa simt numai patrunjel (nu glumesc!) cand de fapt contine cocos, iasomie...,gardenie.......,
carameeeeeel???!!!???

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche 2010 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche 2010, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Bronze Goddess Eau Fraiche 2010 dupa Estée Lauder. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Bronze Goddess Eau Fraiche 2010 de Estée Lauder reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Perry Ellis 360° White Campos de Ibiza Agua de Rosas Jo Malone Orange Blossom Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition 2008 Masaki Matsushima Cherry Penhaligon`s Violetta Maitre Parfumeur et Gantier Tubereuse biehl parfumkunstwerke mb01 Eclectic Collections Signs Demeter Fragrance Wet Garden Stella McCartney Sheer Stella 2010 Farmacia SS. Annunziata Regina