Designeri » D E » Floral « Grupuri

Emerald Dream Estée Lauder de dama

Emerald Dream Estée Lauder de dama

Emerald Dream de Estée Lauder este un parfum Floral de dama. Emerald Dream a fost lansat in 2006. Notele de varf sunt caprifoi, caisa, busuioc si mandarina; notele de mijloc sunt mimoza, ciclama, prune, violeta, orhidee, galbenele si stanjenel; Notele de baza sunt lemn de santal si chiparos.

caprifoi caisa busuioc mandarina

mimoza ciclama prune violeta orhidee galbenele stanjenel

lemn de santal chiparos

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Emerald Dream by Estée Lauder.

Emerald Dream Recenziile parfumurilor

Emerald Dream by Estée Lauder 3.50 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Estée Lauder Emerald Dream fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Estée Lauder Emerald Dream, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Emerald Dream dupa Estée Lauder. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Emerald Dream de Estée Lauder reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Foliflora Luciano Soprani Miss Soprani Liz Claiborne Liz Claiborne Charles of the Ritz Enjoli Avon C'est Moi Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Love Opus Oils Burlesque: Gypsy Neotantric (I am) a Sex Goddess Chloe Eau de Fleurs Neroli Yardley Heritage Collection: Hyacinth DSH Perfumes Something Blue Aloha Beauty Red Hibiscus