Designeri » D E » Floral « Grupuri

Pleasures Eau Fraiche Estée Lauder de dama

Pleasures Eau Fraiche Estée Lauder de dama

fin condimentat

Pleasures Eau Fraiche de Estée Lauder este un parfum Floral de dama. Pleasures Eau Fraiche a fost lansat in 2012. Parfumul prezinta crin, bujor, iasomie si piper roz.

crin bujor iasomie piper roz

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Pleasures Eau Fraiche by Estée Lauder.

Pleasures Eau Fraiche Recenziile parfumurilor

Un parfum foarte proaspat, de vara, dar din pacate destul de banal. Miroase predominant a bujor si un strop de piper. Daca la inceput este destul de intens, pe parcurs devine foarte gentil, apropiat de piele. Catre final simt si un strop de cedru, desi nu il vad listat, care il face si mai comun. Nu este rau parfumul, nu miroase plasticat, insa nu cred ca merita achizitionat. Siaj si persistenta moderate. Nota mea: 6/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Estée Lauder Pleasures Eau Fraiche fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Estée Lauder Pleasures Eau Fraiche, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Pleasures Eau Fraiche dupa Estée Lauder. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Pleasures Eau Fraiche de Estée Lauder reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Isabella Rossellini My Manifesto Guerlain Cherry Blossom Ineke After My Own Heart Tommy Hilfiger Dreaming Pearl Paul & Joe Blanc Calypso Christiane Celle Calypso Violette Gale Hayman Style Les Parfums de Rosine Rose Kashmirie Il Profvmo Multiflor Line Songe de Tulipe L`Occitane en Provence Wild Cherry Tree Eau de Toilette Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 3 Mary-Kate and Ashley Olsen L.A. Style