Designeri » D E » Floral « Grupuri

Barocco Esther P de dama

Barocco Esther P de dama

tuberoza
Barocco Esther P de dama Imagini Barocco Esther P de dama Imagini Barocco Esther P de dama Imagini Barocco Esther P de dama Imagini Barocco Esther P de dama Imagini Barocco Esther P de dama Imagini Barocco Esther P de dama Imagini

Barocco de Esther P este un parfum Floral de dama. Barocco a fost lansat in 2013. Notele de varf sunt flori albe, ylang-ylang si tuberoza; notele de mijloc sunt iasomie, lacramioare, condimente si cuisoare; Notele de baza sunt Ambergris si mosc.

flori albe ylang-ylang tuberoza

iasomie lacramioare condimente cuisoare

Ambergris mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Barocco by Esther P.

Barocco Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Esther P Barocco fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Esther P Barocco, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Barocco dupa Esther P. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Barocco de Esther P reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Carolina Herrera Chic Alfred Sung Mei Victoria`s Secret Mood Yearn Montana Suggestion Eau Cuivree Barbie Barbie Aventura Givenchy Harvest 2008: Very Irresistible Rosa Damascena Bath and Body Works Sheer Japanese Cherry Blossom Neotantric (I am) a Sex Goddess Max Azria Within Boadicea the Victorious Noble Jeanne Arthes Guipure & Silk Rose Kesling Miss Be Bop