Designeri » D E » Oriental Floral « Grupuri

Don`t Get Me Wrong Baby Etat Libre d`Orange de dama

Don`t Get Me Wrong Baby Etat Libre d`Orange de dama

sapun
Don`t Get Me Wrong Baby Etat Libre d`Orange de dama Imagini Don`t Get Me Wrong Baby Etat Libre d`Orange de dama Imagini

Don`t Get Me Wrong Baby de Etat Libre d`Orange este un parfum Oriental Floral de dama. Don`t Get Me Wrong Baby a fost lansat in 2007. Creatorul acestui parfum este Antoine Maisondieu. Parfumul prezinta mosc, iasomie, floare de portocal african, paciuli, ambra, lacramioare, cacao, marshmallow si aldehide.

mosc iasomie floare de portocal african paciuli ambra lacramioare cacao marshmallow aldehide

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Don`t Get Me Wrong Baby by Etat Libre d`Orange.

Don`t Get Me Wrong Baby Recenziile parfumurilor

Parfumul incepe cu un miros realist de lacrimioare, mai apoi, dupa vreo 10 minute simt aldehide, insa nu in cantitate foarte mare, ci doar cat sa ii dea un aer sapunos. Vin apoi si alte flori: iasomie, neroli. Catre final se simte moscul foarte bine alaturi de lacrimioara, dar si un iz usooooor dulceag.
Parfumul imi pare extrem de inocent, probabil sugereaza o fata ce vrea sa para inocenta in fata iubitului...:)) Are siaj delicat si persistenta moderata. Imi pare cam banal... Nota mea: 5/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Etat Libre d`Orange Don`t Get Me Wrong Baby fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Etat Libre d`Orange Don`t Get Me Wrong Baby, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Don`t Get Me Wrong Baby dupa Etat Libre d`Orange. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Don`t Get Me Wrong Baby de Etat Libre d`Orange reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Oscar de la Renta Oscar Yves Saint Laurent Opium Fleur de Shanghai Delle Grazie Paris Rouge Alfred Sung Encore MDCI Parfums Enlevement au Serail Lolita Lempicka Si Lolita Agustin Davila Agustin Davila for Women Joaquin Cortes 24k Woman Daisy Fuentes Dianoche Passion Night DECO Legends & Love Tom Tailor Liquid Woman Nicolai Parfumeur Createur Kiss Me Tender