Designeri » D E » Pielarie « Grupuri

True Lust Rayon Violet De Ses Yeux Etat Libre d`Orange unisex

True Lust Rayon Violet De Ses Yeux Etat Libre d`Orange unisex

True Lust Rayon Violet De Ses Yeux Etat Libre d`Orange unisex Imagini

True Lust Rayon Violet De Ses Yeux de Etat Libre d`Orange este un parfum Pielarie unisex. Acesta este un parfum nou True Lust Rayon Violet De Ses Yeux a fost lansat in 2015. Notele de varf sunt rom, ghimbir, violeta, trandafir si nuca de cocos; notele de mijloc sunt osmanthus, lacramioare, iasomie, ylang-ylang si mandarina; Notele de baza sunt Ambergris, pielarie, orez si lemn de santal.

rom ghimbir violeta trandafir nuca de cocos

osmanthus lacramioare iasomie ylang-ylang mandarina

Ambergris pielarie orez lemn de santal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about True Lust Rayon Violet De Ses Yeux by Etat Libre d`Orange.

Putain des Palaces

True Lust Rayon Violet De Ses Yeux Recenziile parfumurilor

Rose_selavie
Rose_selavie

Intrebarea de baza e: daca il ai pe Putain des Palaces se mai merita sa iei si True Lust?

Raspuns: dar cine te opreste?

Pentru ca, daca deja PdP e al tau inseamna ca ai o tumultoasa experienta de viata pudrata condimentata la modul kinky cu ghimbir, biciuita cu o cravasa subtire de piele lucioasa si din care nu lipseste nici acel traseu rosu trandafiriu de ruj Lancome pe pieptul lui in jos spre abdomen…E normal si firesc atunci sa fi curioasa cum e ultima noutate in materie, o PdP mai descatusata, mai relaxata, chiar si mai ciufulita….adica True Lust.

Daca e mai usor, mai transparent? "Transparent" nu cade bine aici, nu se vede nimic concret printre faldurile fine violet pe care, din pasiune s-a varsat un pahar de rom aromat si puternic. Poti eventual doar ghici prin intuneric moliciunea unui corset de piele cu mirosul parfumul ei fin, frantuzesc…aplicat de ieri. Si nici usor nu e, e impregnat inca de un ton/efect pudrat, pudra compacta mai mult ca sigur, doar ca aici pielea incaleca nota pudrata dominand-o, nu invers cum i-a placut in PdP.

Si daca nu m-am autoconvins pana aici ca mi-l trebuie nu-mi ramane decat sa admir inca odata asortarea dementiala a culorilor sticlei ca sa apas cu o sclipire-n ochi si fluturi in stomac…butonul buy.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Etat Libre d`Orange True Lust Rayon Violet De Ses Yeux fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Etat Libre d`Orange True Lust Rayon Violet De Ses Yeux, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica True Lust Rayon Violet De Ses Yeux dupa Etat Libre d`Orange. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre True Lust Rayon Violet De Ses Yeux de Etat Libre d`Orange reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Pielarie
Trussardi Trussardi Uomo Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels pour Homme English Leather English Leather Black Montana Parfum de Peau Etienne Aigner Suede Edition men Crabtree & Evelyn Sienna Byredo Baudelaire Knize Knize Ten Ayala Moriel Frangipanni Gloves Krigler Lovely Patchouli Neil Morris Fetish Mona di Orio Cuir