Designeri » D E » Floral « Grupuri

Benetroessere Relent Etro de dama

Benetroessere Relent Etro de dama

Benetroessere Relent Etro de dama Imagini Benetroessere Relent Etro de dama Imagini Benetroessere Relent Etro de dama Imagini

Benetroessere Relent de Etro este un parfum Floral de dama. Benetroessere Relent a fost lansat in 2001. Notele de varf sunt portocala, lamaie si eucalipt; notele de mijloc sunt floare de portocal, trandafir si stanjenel; Notele de baza sunt ambra, lamaie, vanilie si mosc.

portocala lamaie eucalipt

floare de portocal trandafir stanjenel

ambra lamaie vanilie mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Benetroessere Relent by Etro.

Benetroessere Relent Recenziile parfumurilor

Este un pudrat destul de uscat, fara dulceata, care mi-ar placea, daca nu ar dezvolta o nota acra... (probabil lamaia se simte pregnant pe pielea mea) Culmea este ca pe alte persoane, cu pielea deschisa la culoare (Adelina), aceasta nota acra nu exista, asadar, depinde foarte mult de PH-ul pielii, daca scoate in evidenta aceasta nota sau nu. Parfumul ar fi elegant, genul smart, care nu epateaza, dar iti da o stare de liniste, precum majoritatea parfumurilor cu iris. Siaj si persistenta moderate. Evaluare: 6/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Etro Benetroessere Relent fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Etro Benetroessere Relent, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Benetroessere Relent dupa Etro. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Benetroessere Relent de Etro reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Amouage Dia pour Femme Frederic Malle Carnal Flower Lorenzo Villoresi Teint de Neige Frederic Malle Lipstick Rose Jean Charles Brosseau Ombre Rose L'Original Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Serge Lutens Clair de Musc Estée Lauder Private Collection Tuberose Gardenia Terry de Gunzburg Ombre Mercure Guerlain Jardins de Bagatelle By Kilian Back to Black Amouage Honour Woman Cartier La Panthere Serge Lutens Fourreau Noir Frederic Malle En Passant Histoires de Parfums 1889 Moulin Rouge Robert Piguet Alameda Puredistance Opardu Rance 1795 Pauline Penhaligon`s Violetta