Designeri » D E » « Grupuri

Relent Etro unisex

Relent Etro unisex

Relent de Etro este un parfum unisex. Relent a fost lansat in 2010. Notele de varf sunt lamaie de Amalfi, lamaie verde, portocala si eucalipt; notele de mijloc sunt stanjenel, floare de portocal african si tinctura de trandafiri; Notele de baza sunt mosc, ambra si vanilie.

lamaie de Amalfi lamaie verde portocala eucalipt

stanjenel floare de portocal african tinctura de trandafiri

mosc ambra vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Relent by Etro.

Relent Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Etro Relent fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Etro Relent, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Relent dupa Etro. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Relent de Etro reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Vive Maria Forbidden Fragrance Almost Innocent Profumum Roma Antico Caruso Profumum Roma Thundra Sean John I Am King Tova Beverly Hills Tova Calvin Klein CK IN2U Heat for Him Demeter Fragrance Thunderstorm M∙A∙C MAC Creations Hue: Africanimal DSH Perfumes Eau de Fleurs d'Oranger du Roi (The Perfumed Court; Natural) The Body Shop White Musk Sport Escada Absolutely Me Cinq Mondes Pluie de Pétales de Roses