Designeri » D E » Lemnos « Grupuri

Vetiver Etro unisex

Vetiver Etro unisex

tabac
Vetiver Etro unisex Imagini Vetiver Etro unisex Imagini Vetiver Etro unisex Imagini Vetiver Etro unisex Imagini Vetiver Etro unisex Imagini

Vetiver de Etro este un parfum Lemnos unisex. Vetiver a fost lansat in 1989. Notele de varf sunt salvie si pelin; notele de mijloc sunt vetiver, cedru si chiparos; Nota de baza este tutun.

salvie pelin

vetiver cedru chiparos

tutun

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Vetiver by Etro.

Vetiver Recenziile parfumurilor

Vetiver by Etro 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Etro Vetiver fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Etro Vetiver, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Vetiver dupa Etro. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Vetiver de Etro reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Intense Benetton Paradiso Inferno Man Yves Saint Laurent M7 Fresh Givenchy Very Irresistible Summer for Men 2006 Cartier Déclaration Edition Limitée Jacques Bogart Bogart CityTower Lorenzo Villoresi Vetiver Caron L`Anarchiste Gendarme 7 Sinful Scents Lust Le Jardin Retrouve Eau de Vetyver Jacques Bogart Witness Caswell Massey Tricorn