Designeri » D E » « Grupuri

Love Express Express de dama

Love Express Express de dama

Love Express Express de dama Imagini

Love Express de Express este un parfum de dama. Notele de varf sunt mandarina, coacaze negre, mure si ananas; notele de mijloc sunt stanjenel, iasomie, lacramioare si floarea tiare; Notele de baza sunt mosc, lemn de santal si vanilie.

mandarina coacaze negre mure ananas

stanjenel iasomie lacramioare floarea tiare

mosc lemn de santal vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Love Express by Express.

Love Express Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Express Love Express fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Express Love Express, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Love Express dupa Express. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Love Express de Express reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Ulric de Varens Hot! Fragrance Red Reminiscence Mi Fa Trish McEvoy Trish McEvoy 9 Blackberry & Vanilla Musk Vera Wang Look Shakira Amuleto Hugo Boss Boss Element Cartier Santos Eau de Sport Nina Ricci Fille d`Eve Nicolas Danila Arabian Gardens Carolina Herrera 212 H2O Men Baxter of California Bravado3 Cinq Mondes Rituel de l`Atlas