Designeri » D E » Aromatic Fougere « Grupuri

J`S Exte Man Exte de barbati

J`S Exte Man Exte de barbati

Il am: 1 Semnatura mea: 1

ierbos

J`S Exte Man de Exte este un parfum Aromatic Fougere de barbati. J`S Exte Man a fost lansat in 2006. Creatorul acestui parfum este Sophie Labbe. Notele de varf sunt sovarf (oregano), bergamot si cimbru; notele de mijloc sunt lavanda, muscata, scortisoara si radacina de stanjenel; Notele de baza sunt paciuli, cedru de Virginia, boabe de tonka si vanilie.

sovarf (oregano) bergamot cimbru

lavanda muscata scortisoara radacina de stanjenel

paciuli cedru de Virginia boabe de tonka vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about J`S Exte Man by Exte.

J`S Exte Man Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Exte J`S Exte Man fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Exte J`S Exte Man, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica J`S Exte Man dupa Exte. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre J`S Exte Man de Exte reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Fougere
Creed Tabarome Versace Jeans Couture Man Tommy Hilfiger Freedom for Him Krizia Krizia Uomo Istinto Lomani Network L`Artisan Parfumeur Fou d`Absinthe Histoires de Parfums 1725 Jardin de France Fougere Andy Warhol Andy Warhol pour Homme Gabriela Sabatini Wild Wind for Men True Religion True Religion Men Guerlain Vetiver Eau Glacee