Designeri » F-H » Oriental Vanilat « Grupuri

Cara Farmacia SS. Annunziata de dama

migdale
nuci
caramel

Cara de Farmacia SS. Annunziata este un parfum Oriental Vanilat de dama. Notele de varf sunt vanilie si zahar; notele de mijloc sunt migdale si caramel; Notele de baza sunt note pudrate si ambra.

vanilie zahar

migdale caramel

note pudrate ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Cara by Farmacia SS. Annunziata.

Essence by Reminiscence

Cara Recenziile parfumurilor

Este un oriental-vanilat extrem de frumos, gurmand, de buna calitate, nu prea dulce, ci rafinat, insa este atat de slab ca siaj, ca parca nu ar fi parfum, ci o lotiune de corp discreta... Acesta este marele lui dezavantaj! Nota mea: 6/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Farmacia SS. Annunziata Cara fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Farmacia SS. Annunziata Cara, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Cara dupa Farmacia SS. Annunziata. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Cara de Farmacia SS. Annunziata reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Vanilat
Thierry Mugler Innocent Summer Flash Bond No 9 Coney Island Jette Joop By Night Jette Lolita Lempicka L`eau de Minuit Yves Saint Laurent Opium Poesie de Chine pour Femme Montale Mukhallat Eau Jeune Eau Jeune Possesion Guerlain Shalimar Oiseau de Paradis Corine de Farme M'zelle Creme Brulee Laurence Dumont Vanille Violette Parfume de Vanille Wild Berry Vanilla Beyonce Heat Ultimate Elixir