Designeri » F-H » Chypre « Grupuri

Ybris Farmacia SS. Annunziata unisex

Ybris Farmacia SS. Annunziata unisex

Vreau: 1

migdale

Ybris de Farmacia SS. Annunziata este un parfum Chypre unisex. Parfumul prezinta amaretto, lamaie de Amalfi, grapefruit, ceai, lichen, stanjenel si rasina benzoica.

amaretto lamaie de Amalfi grapefruit ceai lichen stanjenel rasina benzoica

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ybris by Farmacia SS. Annunziata.

Ybris Recenziile parfumurilor

Un parfum destul de inventiv ca miros, nu imi seamana cu nimic din ce am testat pana acum! Miroase a para caramelizata, a ceva citrice si a rasini. Parfumul este dulce-gurmand, insa mi-e greu sa descriu mirosul, pentru ca eu nu sunt familiarizata cu mirosul de amaretto (probabil acesta este mirosul)... In orice caz, miroase a fructe flambate, caramelizare cumva, mult zahar si ceva spicy, warm-spicy. Primul impact cu parfumul m-a facut sa zic: gem fierbinte de piersici! Imi amintea cum mirosea in bucatarie cand pregateam gem cu mama... Miroase parca si a piersica, si a caramel, si a pruna, dar si a ceva fermentat! Siaj bun, persistenta buna! Nota mea: 7/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Farmacia SS. Annunziata Ybris fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Farmacia SS. Annunziata Ybris, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ybris dupa Farmacia SS. Annunziata. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ybris de Farmacia SS. Annunziata reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre
Tom Ford Noir de Noir Revlon Flair Penhaligon`s Quercus Houbigant Apercu Royal Copenhagen Royal Copenhagen Roberto Capucci R de Capucci Revillon French Line Parfums 06130 Lys Fragonard VRAI Pascal Morabito Passion Mediterrannee Yachting Atelier Cologne Trefle Pur Galimard Seigneur