Designeri » F-H » Lemnos Condimentat « Grupuri

Fendi Uomo Fendi de barbati

Fendi Uomo Fendi de barbati

Fendi Uomo Fendi de barbati Imagini

Fendi Uomo de Fendi este un parfum Lemnos Condimentat de barbati. Fendi Uomo a fost lansat in 1988. Notele de varf sunt coriandru, lavanda, bergamot, aglica, maghiran si lamaie; notele de mijloc sunt ciclama, garoafa, chiparos, stanjenel, scortisoara, iasomie si trandafir; Notele de baza sunt pielarie, ambra, paciuli, mosc, nuca de cocos, vanilie, vetiver si cedru.

coriandru lavanda bergamot aglica maghiran lamaie

ciclama garoafa chiparos stanjenel scortisoara iasomie trandafir

pielarie ambra paciuli mosc nuca de cocos vanilie vetiver cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Fendi Uomo by Fendi.

Fendi Uomo Recenziile parfumurilor

jennix
jennix

Din punctul meu de vedere,unul dintre cele mai bune parfumuri barbatesti pt iarna. Foarte greu de gasit pe piata,dar o data gasit,merita cumparat. Longevitate excelenta pe pielea mea.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Fendi Fendi Uomo fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Fendi Fendi Uomo, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Fendi Uomo dupa Fendi. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Fendi Uomo de Fendi reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Condimentat
Hermes Rocabar Christian Lacroix Tumulte pour Homme Karl Lagerfeld Jako Laura Biagiotti Biagiotti Due Uomo Kenzo Power Geoffrey Beene Bowling Green Jaguar Jaguar Performance Burberry Burberry London for Men Special Edition 2009 Carolina Herrera 212 Men Ice Oriflame Platinum Tesori d`Oriente Marrakech Patchouli E Ginger Paul Smith Paul Smith Man 2