Designeri » F-H » Oriental Condimentat « Grupuri

Life Essence Fendi de barbati

Life Essence Fendi de barbati

Avut: 2

Life Essence Fendi de barbati Imagini

Life Essence de Fendi este un parfum Oriental Condimentat de barbati. Life Essence a fost lansat in 1996. Notele de varf sunt coriandru, mandarina, bergamot, cardamom si lamaie; notele de mijloc sunt chiparos, iasomie, dafin de India de West si muscata; Notele de baza sunt lemn de santal, lichen si cedru.

coriandru mandarina bergamot cardamom lamaie

chiparos iasomie dafin de India de West muscata

lemn de santal lichen cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Life Essence by Fendi.

Life Essence Recenziile parfumurilor

Iony_cristina
Iony_cristina

Este un oarfum pe care l-am iubit. L-am purtat cu mare placere inciuda faptului ca este un parfum barbatesc. Este un parfum cu care sigur vei atrage atentia ambelor sexe. Este puternic si pregnant. Il recomand in anotimpul mai rece si rece. Din pacate nu cred ca se mai gaseste....

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Fendi Life Essence fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Fendi Life Essence, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Life Essence dupa Fendi. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Life Essence de Fendi reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Condimentat
Fendi Fendi Theorema Leggero Avon Black Suede Touch Boucheron Boucheron Homme Eau de Toilette Fraicheur 2008 Miller Harris Fleur Oriental Penhaligon`s Endymion Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 13 Thymes Ambersweet Orange Caron Parfum Sacre Eau de Parfum Intense Carolina Gynning Passion Space NK Laughter Nuit Dorin Un Air d`Amour Pour Monsieur Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah