Designeri » F-H » Oriental Floral « Grupuri

Belle de Nuit Fragonard de dama

Belle de Nuit Fragonard de dama

Belle de Nuit Fragonard de dama Imagini Belle de Nuit Fragonard de dama Imagini Belle de Nuit Fragonard de dama Imagini Belle de Nuit Fragonard de dama Imagini Belle de Nuit Fragonard de dama Imagini Belle de Nuit Fragonard de dama Imagini

Belle de Nuit de Fragonard este un parfum Oriental Floral de dama. Belle de Nuit a fost lansat in 2001. Parfumul prezinta prune, mosc, violeta, trandafir si muscata.

prune mosc violeta trandafir muscata

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Belle de Nuit by Fragonard.

J`adore

Belle de Nuit Recenziile parfumurilor

Ivy
Ivy

Aseara, inainte de culcare, mi-am aplicat Belle de Nuit pe incheieturile mainilor, iar dimineata, uitand, m-am trezit spunand ce bine miroase J'adore pentru ca da, seamana bine cu mult mai celebrul parfum de la Dior. Mi s-a parut ca are si tuberoza, dar nu este listata. Probabil mixul de ylang si gardenie m-a indus in eroare. Partea dulceaga este data de trandafir+pruna+violeta.
Daca iti place J'adore, sunt sanse foarte mari sa iti placa si Belle de Nuit.
Persistenta foarte buna.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Fragonard Belle de Nuit fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Fragonard Belle de Nuit, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Belle de Nuit dupa Fragonard. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Belle de Nuit de Fragonard reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Castelbajac Castelbajac Yves Saint Laurent Opium Orchidée de Chine Chloe Chloe Eau de Parfum Lancetti Lancetti Mood Woman Etienne Aigner Starlight Tova Beverly Hills Ambre D`Oro Floris China Rose Lucy B Tiare Coconut Madeleine Vionnet Madeleine Vionnet Oriflame Giordani Gold Shine Loewe Gala Parfums de Coeur Sexiest Fantasies On The Prowl