Designeri » F-H » Floral « Grupuri

Belle de Nuit Intense Fragonard de dama

Belle de Nuit Intense Fragonard de dama

tuberoza

Belle de Nuit Intense de Fragonard este un parfum Floral de dama. Belle de Nuit Intense a fost lansat in 2012. Notele de varf sunt ylang-ylang, tuberoza, gardenie si Para; notele de mijloc sunt iasomie, trandafir si lacramioare; Notele de baza sunt lemn de santal si mosc.

ylang-ylang tuberoza gardenie Para

iasomie trandafir lacramioare

lemn de santal mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Belle de Nuit Intense by Fragonard.

Belle de Nuit Intense Recenziile parfumurilor

Este un floral, cu miros dominant de iasomie si mosc, plus ceva trandafir si lacrimioare. Parfumul nu este foarte inventiv, este destul de comun, insa potrivit pentru primavara. Siaj si persiatenta moderate. Nota mea. 6/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Fragonard Belle de Nuit Intense fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Fragonard Belle de Nuit Intense, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Belle de Nuit Intense dupa Fragonard. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Belle de Nuit Intense de Fragonard reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Britney Spears Curious Britney Spears Police Police Naked Pour Femme Kathy Hilton My Secret Juicy Couture Eau de Couture Adrienne Vittadini Venezia Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Demeter Fragrance Lilac Xerjoff Ibitira Carthusia Caprissimo April Aromatics Lindenblossom Salvatore Ferragamo Attimo Diane von Furstenberg Tatiana