Designeri » F-H » Floral « Grupuri

Bleu Riviera Fragonard de dama

Bleu Riviera Fragonard de dama

marin

Bleu Riviera de Fragonard este un parfum Floral de dama. Notele de varf sunt osmanthus si apa de mare; notele de mijloc sunt trandafir, iasomie, lacramioare si liliac; Notele de baza sunt ambra si mosc.

osmanthus apa de mare

trandafir iasomie lacramioare liliac

ambra mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Bleu Riviera by Fragonard.

L'eau d'Issey Eau de Parfum

Bleu Riviera Recenziile parfumurilor

Mirunacatowl
Mirunacatowl

Ceea ce m-a incantat la parfumul acesta sunt notele acvatice, care ii dau un caracter foarte proaspat, deci fresh. Totusi, o recomandare pentru ceilalti utilizatori. exacta aceleasi note care pe vreme calda il fac racoritor, ajung sa miroasa pe timp de iarna putin cam...chimic, cam ca un deodorant de incaperi. Eu personal nu l-am putut purta iarna, desi, in rest, imi place. Astept si eu incalzirea vremii, ca sa ma bucur de el. In tot cazul, o alternativa mai ieftina la Issey Myiake L'eau d'Issey, cu care se aseamana tare.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Fragonard Bleu Riviera fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Fragonard Bleu Riviera, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Bleu Riviera dupa Fragonard. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Bleu Riviera de Fragonard reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2006 Police Police Naked Pour Femme Perry Ellis Perry Ellis f Estée Lauder Pleasures Summer Fun Krizia Moods by Krizia Donna Abercrombie & Fitch 41 Mariah Carey Luscious Pink L`Erbolario Fiorichiari Dana Classic Gardenia Alberta Ferretti Alberta Ferretti Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer 2010