Designeri » F-H » Oriental Condimentat « Grupuri

Desert Fragonard de barbati

Desert Fragonard de barbati

tabac
ceara de albine

Desert de Fragonard este un parfum Oriental Condimentat de barbati. Nota de varf este citrice; Nota de mijloc este sofran; Notele de baza sunt Lemn de Agar(Oud), tutun, boabe de tonka si ceara de albine.

sofran

Lemn de Agar(Oud) tutun boabe de tonka ceara de albine

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Desert by Fragonard.

Desert Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Fragonard Desert fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Fragonard Desert, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Desert dupa Fragonard. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Desert de Fragonard reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Condimentat
Fendi Fendi Theorema Leggero Fendi Life Essence Sonia Rykiel Rykiel Woman Lalique Eau de Lalique Cacharel Noa Gold Amouage Amouage Lyric Man Kylie Minogue Inverse M. Micallef Les 4 Saisons: Black Sea Demeter Fragrance Cinnamon Toast 10 Corso Como 10 Corso Como Uomo Fiorucci Pin Up I M Spicy Ava Luxe Cafe Noir