Designeri » F-H » Floral Fructat « Grupuri

Etoile Fragonard de dama

Etoile Fragonard de dama

Etoile de Fragonard este un parfum Floral Fructat de dama. Etoile a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Sonia Constant. Notele de varf sunt ghimbir, bergamot si mar rosu; notele de mijloc sunt iasomie, gardenie si lacramioare; Notele de baza sunt cedru de Virginia, ambra si mosc.

ghimbir bergamot mar rosu

iasomie gardenie lacramioare

cedru de Virginia ambra mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Etoile by Fragonard.

Cheap & Chic I Love Love

Etoile Recenziile parfumurilor

Amelie
Amelie

Etoile este fratele mai mic al lui Moschino I love love, foarte fresh, foarte citric, pe pielea mea rezistenta amandurora fiind una moderata. Un parfum placut si fresh de vara, care nu te sufoca, ramanand aproape de piele.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Fragonard Etoile fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Fragonard Etoile, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Etoile dupa Fragonard. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Etoile de Fragonard reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Yves Saint Laurent Baby Doll Emanuel Ungaro Apparition Sun Avon Celebre Michael Kors Island Hawaii Cafe Parfums Cafe South Beach Mary Kay Exotic Passionfruit Opus Oils Island Girl: Sugar Island (Caribbean) CnR Create Cancer Romeo Gigli Romeo Eau Fraiche Kristel Saint Martin Orientalia Alta Moda Dreams Mojo LIVE NOW Inspired by Paris