Designeri » F-H » Floral Fructat « Grupuri

Ile d`Amour Fragonard de dama

Ile d`Amour Fragonard de dama

marin
Ile d`Amour Fragonard de dama Imagini Ile d`Amour Fragonard de dama Imagini Ile d`Amour Fragonard de dama Imagini Ile d`Amour Fragonard de dama Imagini Ile d`Amour Fragonard de dama Imagini

Ile d`Amour de Fragonard este un parfum Floral Fructat de dama. Ile d`Amour a fost lansat in 2005. Parfumul prezinta osmanthus, trandafir, liliac, iasomie, lacramioare, apa de mare, ambra si mosc.

osmanthus trandafir liliac iasomie lacramioare apa de mare ambra mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ile d`Amour by Fragonard.

Ile d`Amour Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Fragonard Ile d`Amour fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Fragonard Ile d`Amour, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ile d`Amour dupa Fragonard. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ile d`Amour de Fragonard reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Creed Spring Flower Ralph Lauren Ralph Rocks Paris Hilton Just Me Kenzo 7:15 AM in Bali Naomi Campbell Seductive Elixir Mary Kay Velocity Mojo Be Magic Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Kabuki Opus Oils Island Girl: Sugar Island (Caribbean) Boadicea the Victorious Alluring Victoria`s Secret Secret Crush Oriflame The Babes Crazy Kiwi