Designeri » F-H » Aromatic « Grupuri

Frank No.2 Frank Los Angeles de barbati

Frank No.2 Frank Los Angeles de barbati

Frank No.2 de Frank Los Angeles este un parfum Aromatic de barbati. Parfumul prezinta bergamot, rasina, brad, prune, lavanda, coniac, cafea, coriandru, artar, lemn de teak si mosc.

bergamot rasina brad prune lavanda coniac cafea coriandru artar lemn de teak mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Frank No.2 by Frank Los Angeles.

Frank No.2 Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Frank Los Angeles Frank No.2 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Frank Los Angeles Frank No.2, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Frank No.2 dupa Frank Los Angeles. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Frank No.2 de Frank Los Angeles reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic
Perry Ellis 360° for Men Kenneth Cole Kenneth Cole New York Men The Body Shop White Musk For Men Benetton Benetton White Night Man Mary Kay Domain Aveda Chakra 6 Intuition Gap Gap Blue No.655 For Him Jardin de France Naturelle Elizabeth Arden Green Tea Exotic Ayala Moriel Lovender JoAnne Bassett Napoleon Azzaro Azzaro Aqua Verde