Designeri » F-H » Aromatic « Grupuri

Frank No.2 Frank Los Angeles de barbati

Frank No.2 Frank Los Angeles de barbati

Frank No.2 de Frank Los Angeles este un parfum Aromatic de barbati. Parfumul prezinta bergamot, rasina, brad, prune, lavanda, coniac, cafea, coriandru, artar, lemn de teak si mosc.

bergamot rasina brad prune lavanda coniac cafea coriandru artar lemn de teak mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Frank No.2 by Frank Los Angeles.

Frank No.2 Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Frank Los Angeles Frank No.2 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Frank Los Angeles Frank No.2, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Frank No.2 dupa Frank Los Angeles. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Frank No.2 de Frank Los Angeles reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic
Ferrari Ferrari Extreme Puma Puma I`m Going Man The Body Shop White Musk For Men Etienne Aigner Aigner Black Icedrops for Men Yves Rocher Homme Nature Mary Kay Domain Gap G7 Mixed Sarah Horowitz Parfums Perfect Hope Profumi del Forte Tirrenico O Boticario North Wind Black Phoenix Alchemy Lab Alana Patel Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville