Designeri » F-H » Oriental Floral « Grupuri

Cœur de Cananga Franka M. Berger de dama

Cœur de Cananga Franka M. Berger de dama

Cœur de Cananga de Franka M. Berger este un parfum Oriental Floral de dama. Cœur de Cananga a fost lansat in 1990. Parfumul prezinta note florale, note orientale si note condimentate.

note florale note orientale note condimentate

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Cœur de Cananga by Franka M. Berger.

Cœur de Cananga Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Franka M. Berger Cœur de Cananga fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Franka M. Berger Cœur de Cananga, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Cœur de Cananga dupa Franka M. Berger. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Cœur de Cananga de Franka M. Berger reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Lancome Magie (La Collection Fragrances) Jil Sander Sun Givenchy Organza Indian Jasmin Benetton B. United Woman Guerlain Mahora Montale Attar Montale Crystal Flowers Ellie Perfume Ellie Nuit DSH Perfumes Eau de Trianon (The Perfumed Court; Natural) The Party The Garden Party Iris Rasasi Mezyuna Rasasi Sharina