Designeri » F-H » Aromatic Condimentat « Grupuri

L`Humaniste Frapin de barbati

L`Humaniste Frapin de barbati

ierbos
L`Humaniste Frapin de barbati Imagini

L`Humaniste de Frapin este un parfum Aromatic Condimentat de barbati. L`Humaniste a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Sidonie Lancesseur. Notele de varf sunt cardamom, bergamot, lamaie de Amalfi, piper roz si piper; notele de mijloc sunt nucsoara, cimbru, boabe de ienupar si bujor; Notele de baza sunt gin, lichen si boabe de tonka.

cardamom bergamot lamaie de Amalfi piper roz piper

nucsoara cimbru boabe de ienupar bujor

gin lichen boabe de tonka

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about L`Humaniste by Frapin.

L`Humaniste Recenziile parfumurilor

RolRO
RolRO

Este unul dintre parfumurile mele favorite , cu toate ca siajul este extrem de slab, persistenta este medie , recomandat pentru vara . Seamana cu linia Allure de la Chanel ,in special cu editon blanche.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Frapin L`Humaniste fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Frapin L`Humaniste, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica L`Humaniste dupa Frapin. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre L`Humaniste de Frapin reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Amouage Dia pour Homme Creed Royal Oud Creed Imperial Millesime Amouage Jubilation for Men L`Occitane en Provence Eau des Baux Burberry London for Men Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Mancera Cedrat Boise Creed Green Irish Tweed Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Creed Aventus Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Tom Ford Tobacco Vanille Cartier Declaration Christian Dior Dior Homme Creed Virgin Island Water Christian Dior Dior Homme Intense Chanel Allure Homme Edition Blanche