Designeri » F-H » Lemnos Aromatic « Grupuri

Terre de Sarment Frapin unisex

Terre de Sarment Frapin unisex

Terre de Sarment de Frapin este un parfum Lemnos Aromatic unisex. Terre de Sarment a fost lansat in 2007. Creatorul acestui parfum este Jeanne-Marie Faugier. Notele de varf sunt grapefruit, neroli, chimion si struguri; notele de mijloc sunt scortisoara, floare de portocal, nucsoara si Amyris; Notele de baza sunt rasina benzoica, smirna si tamaie.

grapefruit neroli chimion struguri

scortisoara floare de portocal nucsoara Amyris

rasina benzoica smirna tamaie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Terre de Sarment by Frapin.

Terre de Sarment Recenziile parfumurilor

Un parfum foarte interesant cu note de chimion, rasini si ceva citrice. Pare mai potrivit pe un barbat decat pe o femeie, fiind destul de aromatic si masculin. Din pacate nu sta deloc bine la capitolul tehnic. Nota mea: 5/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Frapin Terre de Sarment fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Frapin Terre de Sarment, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Terre de Sarment dupa Frapin. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Terre de Sarment de Frapin reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Cerruti Cerruti 1881 Summer Fragrance pour Homme Antonio Banderas Mediterraneo Escada Escada Moon Sparkle pour Homme Ralph Lauren Romance for Men Hollywood Milano Hollywood Milano Man Etat Libre d`Orange Tom of Finland Avon Mesmerize for Women Jo Malone Sweet Lime & Cedar Nautica White Sail Tonino Lamborghini Forza Kiehl`s Forest Rain Bronnley Lavander