Designeri » F-H » Floral Fructat « Grupuri

Fig Apricot Fresh unisex

Fig Apricot Fresh unisex

Vreau: 1

lactonic

Fig Apricot de Fresh este un parfum Floral Fructat unisex. Fig Apricot a fost lansat in 2008. Notele de varf sunt caisa, piersica si lici; notele de mijloc sunt frunze de smochin, petit grain si bumbisori; Notele de baza sunt mosc, apa de mare si ceai verde.

caisa piersica lici

frunze de smochin petit grain bumbisori

mosc apa de mare ceai verde

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Fig Apricot by Fresh.

Fig Apricot Recenziile parfumurilor

Desi eu nu agreez fructatele, acesta imi place, fiindca este foarte bine facut, cu miros foarte natural. Predominanta este nota de caisa dulce si zemoasa, frunza de smochin simtindu-se doar intr-un plan secund, indepartat. Tot in plan secund simt si o nota acrisor-amaruie, dar nu ma deranjeaza prea tare, probabil petitgrain-ul.
Oricum, este un fructat vesel si frumos, cu siaj si persistenta moderate. Evaluare: 7/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Fresh Fig Apricot fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Fresh Fig Apricot, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Fig Apricot dupa Fresh. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Fig Apricot de Fresh reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible s.Oliver s.Oliver Sport 1 Female Guerlain Cherry Blossom Fruity Lanvin Rumeur 2 Rose Oriflame Air Clinique Clinique Happy In Bloom Kanebo Milano Collection 2009 Eau de Parfum Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Toi Mon Prince You My Lord Mila Schön `90 Rasasi Cherish Pupa In Case of Love Black Phoenix Alchemy Lab Titania