Designeri » F-H » Citric Gurmand « Grupuri

Sugar Lychee Fresh unisex

Sugar Lychee Fresh unisex

tropical

Sugar Lychee de Fresh este un parfum Citric Gurmand unisex. Sugar Lychee a fost lansat in 2007. Notele de varf sunt grapefruit, lamaie de Amalfi si floare de lamai verde; notele de mijloc sunt lotus, frezie si lici; Notele de baza sunt lemn de santal, ambra si boabe de tonka.

grapefruit lamaie de Amalfi floare de lamai verde

lotus frezie lici

lemn de santal ambra boabe de tonka

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Sugar Lychee by Fresh.

Sugar Lychee Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Fresh Sugar Lychee fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Fresh Sugar Lychee, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Sugar Lychee dupa Fresh. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Sugar Lychee de Fresh reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Citric Gurmand
Lollia Always CnR Create Leo Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Lemon Pie Smell Bent Blimey, Limey! Borsari Aqua Classica di Parma Thymes Wild Ginger Love & Toast Candied Citron Farmacia SS. Annunziata Perla Des Filles a la Vanille Quelqu'un m'a dit Je T'aime Akon Konvict Femme Jeanne Arthes Sun Bourjois Clin d'Oeil Excentric