Designeri » F-H » Floral Verde « Grupuri

Gálbano Fueguia 1833 unisex

Gálbano Fueguia 1833 unisex

Gálbano Fueguia 1833 unisex Imagini

Gálbano de Fueguia 1833 este un parfum Floral Verde unisex. Gálbano a fost lansat in 2010. Creatorul acestui parfum este Julian Bedel. Nota de varf este galbanum; Nota de mijloc este mosc; Nota de baza este floare de portocal.

galbanum

floare de portocal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Gálbano by Fueguia 1833.

Gálbano Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Fueguia 1833 Gálbano fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Fueguia 1833 Gálbano, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Gálbano dupa Fueguia 1833. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Gálbano de Fueguia 1833 reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
Christian Dior Chris 1947 Avon Haiku Alfred Sung Sha Valentino Valentino L`Erbolario Lily of the Valley Orlane Fleurs d`Orlane Chanel Une Fleur de Chanel Weil Bambou Michael Storer Genvieve Marbert Energy ID Parfums Mei Li Strange Invisible Perfumes Fair Verona