Designeri » F-H » Floral Fructat « Grupuri

Elegance Gabriela Sabatini de dama

Elegance Gabriela Sabatini de dama

tuberoza

Elegance de Gabriela Sabatini este un parfum Floral Fructat de dama. Elegance a fost lansat in 2005. Notele de varf sunt pepene, grapefruit, mango si lamaie; notele de mijloc sunt tuberoza, crin si iasomie;

pepene grapefruit mango lamaie

tuberoza crin iasomie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Elegance by Gabriela Sabatini.

Elegance Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Gabriela Sabatini Elegance fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Gabriela Sabatini Elegance, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Elegance dupa Gabriela Sabatini. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Elegance de Gabriela Sabatini reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Avon Wish of Love Donna Karan DKNY Women Summer Indult Manakara Emanuel Ungaro Ungaro Party Floris Bouquet de La Reine Gres Cabotine Aquarelle Maitre Parfumeur et Gantier Rose Muskissime Girard Bali Sunrise Krigler Mediterranean Peach Rasasi Cherish Jennifer Lopez L.A. Glow Rituals No. 04 Violet & White Lily