Designeri » F-H » Floral Verde « Grupuri

Be Sparkling Gai Mattiolo de dama

Be Sparkling Gai Mattiolo de dama

Be Sparkling Gai Mattiolo de dama Imagini Be Sparkling Gai Mattiolo de dama Imagini Be Sparkling Gai Mattiolo de dama Imagini

Be Sparkling de Gai Mattiolo este un parfum Floral Verde de dama. Be Sparkling a fost lansat in 2006. Creatorul acestui parfum este Jean-Claude Delville. Notele de varf sunt portocala, bergamot si lamaie; notele de mijloc sunt lacramioare, caprifoi si bujor; Notele de baza sunt piersica si mosc.

portocala bergamot lamaie

lacramioare caprifoi bujor

piersica mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Be Sparkling by Gai Mattiolo.

Be Sparkling Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Gai Mattiolo Be Sparkling fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Gai Mattiolo Be Sparkling, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Be Sparkling dupa Gai Mattiolo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Be Sparkling de Gai Mattiolo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
CB I Hate Perfume I am a Dandelion Tommy Hilfiger Freedom for Her Alfred Sung Sha Jo Malone White Jasmine & Mint Esteban Tempete de Zeste Bath and Body Works Sea Island Cotton Masaki Matsushima Mintea Chanel Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro Fragonard Eau de Bonheur Ayala Moriel Viola Lostmarch Ael-Mat Strange Invisible Perfumes Essence of IX