Designeri » F-H » Floral « Grupuri

Brindille Galimard de dama

Brindille Galimard de dama

Vreau: 1

Brindille de Galimard este un parfum Floral de dama. Notele de varf sunt zambila, trandafir si lacramioare; notele de mijloc sunt iasomie, note lemnoase si liliac; Notele de baza sunt mosc si ylang-ylang.

zambila trandafir lacramioare

iasomie note lemnoase liliac

mosc ylang-ylang

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Brindille by Galimard.

Brindille Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Galimard Brindille fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Galimard Brindille, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Brindille dupa Galimard. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Brindille de Galimard reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Annick Goutal Le Jasmin Alfred Sung Mei Yves Saint Laurent Paris Pont des Amours Harajuku Lovers Harajuku Lovers Love Philosophy Baby Grace Tommy Hilfiger Dreaming Pearl Van Cleef & Arpels Murmure Ylang Ylang de Madagascar Tsi-La Organic Kizes Issey Miyake L’Eau d’Issey Fleur de Bois L`Occitane en Provence Wild Cherry Tree Eau de Toilette Joya Venom Ulric de Varens Lily Prune Cotton Musk