Designeri » F-H » Floral Fructat « Grupuri

Cybèle Galimard de dama

Cybèle Galimard de dama

Cybèle de Galimard este un parfum Floral Fructat de dama. Notele de varf sunt mandarina si lacramioare; notele de mijloc sunt mure, coacaze negre si trandafir de Grasse; Notele de baza sunt cedru, lemn de santal si vanilie.

mandarina lacramioare

mure coacaze negre trandafir de Grasse

cedru lemn de santal vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Cybèle by Galimard.

Cybèle Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Galimard Cybèle fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Galimard Cybèle, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Cybèle dupa Galimard. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Cybèle de Galimard reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Burberry Burberry Brit Christian Dior Dior Addict Shine Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Woman Oriflame Saga Oscar de la Renta So de la Renta Etro Benetroessere Resort Teo Cabanel Julia Indult Manakara Fresh Sake Arno Sorel Sensuelle Strenesse Strenesse Gabriele Strehle Sugababes Tempt