Designeri » F-H » Floral Fructat « Grupuri

Evie Galimard de dama

Evie Galimard de dama

Evie Galimard de dama Imagini

Evie de Galimard este un parfum Floral Fructat de dama. Nota de varf este note fructate; notele de mijloc sunt crin si trandafir; Notele de baza sunt mosc alb, ambra si vanilie.

note fructate

crin trandafir

mosc alb ambra vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Evie by Galimard.

Evie Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Galimard Evie fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Galimard Evie, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Evie dupa Galimard. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Evie de Galimard reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Roberto Cavalli Just Cavalli Pink Hugo Boss Essence de Femme Tommy Hilfiger True Star Exte J`S Exte Pop Tiffany Trueste Cartier Delices De Cartier Eau de Parfum Joop! Joop! Berlin Ella Mikao Yujin Marc Jacobs Lola Lush Ginger DSH Perfumes d´Anjou Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Woman