Designeri » F-H » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

migdale
acvatic
sarat
Close Gap de dama Imagini

Close de Gap este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Close a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Marypierre Julien. Notele de varf sunt note de apa, sare, citrice si migdale; notele de mijloc sunt frezie, iasomie si heliotrop; Notele de baza sunt lemn de santal, mosc, ambra si vanilie.

note de apa sare citrice migdale

frezie iasomie heliotrop

lemn de santal mosc ambra vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Close by Gap.

Close Recenziile parfumurilor

Close by Gap 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Gap Close fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Gap Close, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Close dupa Gap. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Close de Gap reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Laura Biagiotti Donna The Body Shop Rougeberry Esteban Patchouli Acqua di Portofino Donna Ramon Molvizar Sol (Sun) Guerlain Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow Salvador Dali Little Kiss Me Gap Stay Marc Jacobs Daisy Pop Art Edition Barbara Orbison Pretty Woman Faberlic Aora Jeanne Arthes CO2 Pour Femme